03/02/2024
Szombathelyen is legyen ilyen!
Tavasszal mi is tovább zöldítjük Budapestet: 6️⃣ új gyűjtőállomást telepítünk a XI. és a XIII. kerületbe. 💚
Márciustól az alábbi helyszíneken is vehetsz fel és adhatsz vissza MOL Bubi bringát 👇
🟢 a Budafoki út és a Karinthy Frigyes út sarkán,
🟢 a Vincellér utca és a Bocskai út sarkán,
🟢 a Hengermalom út – Budafoki út – a Budafoki úthoz közeli zebránál,
🟢 a Hauszmann Alajos utca - Szerémi út kereszteződésnél – a Szerémi úton, a bringasáv mellett, a zebra után,
🟢 az Etele út - Fehérvári úthoz tartozó kerékpársáv mellett, valamint
🟢 az EY előtt, a Váci út 20. szám alatt – a Radnóti Miklós utca és a Váci út sarkán.
Köszönjük, hogy évről évre egyre többen döntötök a közösségi biciklizés mellett, így mi is egyre több helyszínen tudunk megjelenni a fővárosban. 🙏
Bővebb információt az új gyűjtőállomásokról és a használati szokásokról itt találsz ▶️ https://molbubi.hu/hu/hirek/ujabb-mol-bubi-allomasokat-telepit-a-bkk/