17/06/2026
Fiataljaink ma két csoportra váltak: az egyik csapat sétálni indult, és nagy lelkesedéssel bekukkantott a postára, a pékségbe és a piacra is. A többiek inkább bent maradtak rajzolni, játszani, Mindenki azt választotta, amihez épp kedve volt. Persze amikor már mindenki újra együtt volt, egy kis jutalom nasi sem maradhatott el— és így lett kerek a délelőtt.