21/03/2026
20. Aranyszalag Kupa🥰🥳
Rekord számú résztvevőkkel kezdődött a verseny!
Több mint 410 versenyző vett részt a 2 nap alatt!
Ritmikus gimnasztika és Látványtánc sportágban szerepeltek a versenyzők!
Ritmikus gimnasztika:
Vitál SE Paks,LSC RG SE-Kaposvár,
SZTK-Szigetszentmiklós,CSEPEL RG KLUB-Budapest,ESMTK -Budapest,Múzsa -Budapest,SOPIANAE RG SE-Pécs,
PLIÉ RG SE-Komló ,Pátyi RG SE és Aranyszalag PRGSE-Pécs.
Látványtánc sportág:
Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola növendékei,Pitypang Egyesület,Aranyszalag PRGSE,Deák Ferenc Általános iskola,Koch Valéria Általános iskola,Mezőszél Általános iskola,Takács Amarilla Táncstúdió.
A Zsűri Elnöke:Lovas Pál 🙏🏻
Zsűri tagjai:
Kollár Daniella 💖és Fritz Brigitta.💖 #
Hatalmas siker övezte mindkét versenyt!
Köszönjük az Aranyszalagos szülőknek a rengeteg segítséget,munkát!🙏🏻🫶
Köszönjük edzőink fáradhatatlan munkáját:
Ujhelyi Adrienn ❤️
Baltavári Lili❤️
Csernus Dorina❤️
Jövőre újra itt ismétlés!
Balla Anett
Vezetőedző
Aranyszalag Prgse