17/09/2025
Kedves Követőink, Támogatóink!
A mai nap lejár a tisztségviselők megbízása és egyuttal ez azt jelenti, hogy új elnököt és új alelnököket szükséges választani az egyesület tagjainak. A közgyűlést 2025.szeptember 25-re hívtam össze. Ott lesznek megválasztva az új tisztségviselők. Köszönöm a 10 év alatt a 4 alelnök munkáját és minden volt és jelenlegi tagnak is a támogatást, hogy biztosították az egyesület működését az elnökségem alatt. Köszönöm, minden velünk együttműködő szervezetnek, cégnek, intézménynek, iskoláknak, diákoknak, önkénteseknek, képviselőknek, Pécsi önkormányzati dolgozóknak, Babarci Önkormányzatnak, a Babarci Német Nemzetiségi Önkormányztatnak, Biokom munkatársainak a sok - sok együttműködést, támogatást.
Kovács Bertalanné/Erika