17/05/2026
✨HETI ÖSSZEFOGLALÓ✨
Az utóbbi hét folyamán az U12-es, U15-ös, valamint U16-os csapatunk is pályára lépett.
🤾♂️ U12-es csapatunk Balmazújvárosra utazott, ahol két mérkőzésen mutathatta meg magát - mindkét találkozót magabiztos játékkal nyerték meg a fiúk. A második összecsapás viszonylag nehezen indult, nem koncentráltak, nem jöttek a megoldások. A szünetben sikerült rendet tenni a fejekben, rendezni a játékot és kialakítani a nagyobb különbséget. 👏
💪 U15-ös csapatunk Nyíregyházán zárta a szezont az. Két nappal korábban diákolimpián vettek részt a fiúk, ezért valószínűleg nem tudtak kellően regenerálódni, ennek következményeképpen több hibával játszottak. Rengeteg kihagyott ziccer, és a sok eladott labda megnehezítette a dolgukat. Az első mérkőzésen a lelkesebb hazai csapat ezt ki is használta, viszont második meccsen valamelyest javulni látszott a befejezés, így azt már sikerült győzelemmel zárni.
🚌 U16-os csapatunkra ezúttal két elég sok utazást igénylő idegenbeli mérkőzés várt - először Szegedre, ezt követően pedig Egerbe utazott a csapat. A hosszú utazások és a több hiányzó játékos ellenére a fiúk küzdöttek, azonban ezúttal nem sikerült győzelemmel zárniuk a találkozókat.
🔥 Gratulálunk minden csapatnak az eddigi munkához és hozzáálláshoz, csak így tovább!
👉U16-os csapatunkra még vár egy hazai mérkőzés, az Orosháza csapatát fogadják 05.22-én. Az U12-es fiúkra pedig vár még a bajnokság utolsó fordulója, melyet ugyancsak Nádudvaron rendezünk 05.30-án.