28/04/2024
A „TeSzedd” akció keretében megtisztítottuk a Cserkészpark-Felsőhámor közötti szakaszt, a Szinva-patak egy részét és az útmenti szemeteket!
Köszönöm szépen mindenkinek aki részt vett benne!♥️
És köszönjük szépen Serbán Zsolt-nak a szervezést
Beluscsák Ákos