05/01/2024
Rólam az egyesületről,programokról!
A Gong Rádióban jártam!😊
A Széchenyivárosért Egyesület munkájáról, céljairól, feladatairól és az elmúlt időszak programjairól adott tájékoztatást a Rádió 1 Gong téma című műsorában pénteken Laczkó-Zsámboki Angéla, Egyesület elnöke.