17/06/2026
Figyelem!
Kedves diákok,az imént kaptuk e-mailt,hogy idén is lehet jelentkezni nyári diákmunkára.Viszont az igényünket péntekig le kell adni, ezért kérem holnap (csütörtök) estig jelentkezzen az, aki szeretne itt az önkormányzatnál ilyen munkát vállalni.
Feltétel: - Nappali tagozatos tanuló legyél
- a balassagyarmati munkaügyi központban regisztrálj
legkésőbb jún 23-ig.
- a munkára csak 16 év fölöttiek jelentkezhetnek
6 órás munkára számíthatsz!
Jelentkezéskor kérlek nevezd meg melyik hónapban (vagy esetleg mindkettőben) kívánsz dolgozni.
Jelentkezni lehet itt a poszt alatt vagy privát üzenetben,e-mailben a [email protected] vagy telefonon:70/3123137-es számon.