Győri Állatmenhely

Győri Állatmenhely ADÓSZÁMUNK: 18530021-1-08
Kedvezményezett: Emberek az Állatokért Alapítvány
Számlaszámunk:10200249-33018676
Kapcsolat: [email protected]

☀️🥵FONTOS INFORMÁCIÓ A PÉNTEKI ÉS HÉTVÉGI SÉTÁLTATÁSRÓL‼️‼️🌞🥵A rendkívüli hőségre való tekintettel néhány változás lép é...
18/06/2026

☀️🥵FONTOS INFORMÁCIÓ A PÉNTEKI ÉS HÉTVÉGI SÉTÁLTATÁSRÓL‼️‼️🌞🥵

A rendkívüli hőségre való tekintettel néhány változás lép életbe a következő napok sétáltatási rendjében‼️

📅 Pénteken még a megszokott nyitvatartással várjuk a sétáltatókat, azonban a nagy meleg miatt a hőségre különösen érzékeny, rövid orrú, illetve bull típusú, valamint idős kutyáinkat várhatóan nem adjuk ki délutáni sétára. Ezzel szeretnénk megelőzni a hőgutát és az esetleges rosszulléteket.

📅 Szombaton és vasárnap a sétáltatás ideje módosul:

🕗 8:00 és 11:00 között várjuk a látogatókat.‼️

❗ Az utolsó kutyust 10:30-kor adjuk ki, és legkésőbb 11:00 óráig minden kutyának vissza kell érnie a menhelyre.‼️‼️‼️

A mostani hőség már nemcsak az embereket, hanem az állatokat is komolyan megterheli. Kérjük, segítsetek nekünk abban, hogy kutyáink biztonságban átvészeljék ezt az időszakot.

📍 Egy kutya legfeljebb fél órát tartózkodhat kint séta közben. Természetesen utána van lehetőség másik kutyát is kivinni. 😇

📍 Kérjük, lehetőség szerint ne a töltés irányába vigyétek a kutyákat, ahol kevés az árnyék és erősen tűz a nap. Inkább a Marcalvárosi Kiserdő árnyékos részeit érdemes választani.

📍 Ha a séta során azt tapasztaljátok, hogy a kutya szokatlanul erősen liheg, kapkodja a levegőt, bágyadtnak tűnik vagy bármilyen rosszullétre utaló jelet mutat, kérjük, azonnal induljatok vissza vele a menhelyre, és szóljatok gondozóinknak. 🙏

Köszönjük szépen az együttműködést, a figyelmet és a felelősségteljes hozzáállást! ❤️

Várunk mindenkit szeretettel pénteken a megszokott időben, és pedig 8:00 és 11:00 között‼️

A jövő heti sétáltatási rendről a hét elején adunk majd tájékoztatást.🙂

18/06/2026

✨ hamarosan gazdikereső és sétáltatható státuszba léphet, addig is megdolgoztatja a gondozója idegrendszerét.🤭🥰✨

Kapcsolati státusz: összenőve a gondozójával.🥰Mellékhatás: napi 3-4 alkalom kőkemény hiszti mindkettőjük részéről!😆😆

🥺❗️SOS GUMIKESZTYŰRE VAN SZÜKSÉGÜNK ISMÉT❗️🙏🏼Nagyon sok gumikesztyűnk fogy, rengeteget használunk, most még többet, mint...
18/06/2026

🥺❗️SOS GUMIKESZTYŰRE VAN SZÜKSÉGÜNK ISMÉT❗️🙏🏼
Nagyon sok gumikesztyűnk fogy, rengeteget használunk, most még többet, mint eddig, hiszen rengeteg a nálunk levő állat..🥺
Múlt alkalommal annyira sokan segítettetek, hogy álmainkban sem gondoltunk volna ekkora összefogásra.🙏🏼
Most ismét a segítségetekre van szükségünk❗️🙏🏼
Ha egy-egy dobozzal is, kérünk Titeket, hogy támogassátok munkánkat, minden segítség számít❗️🙏🏼
A legnagyobb szükségünk méretben:

- M méret a legfontosabb ❗️
- S méretnek is nagyon örülünk ❗️

A többi méretet is szeretettel fogadjuk természetesen❗️🙏🏼
Köszönjük, hogy segítitek munkánkat❗️❤️

12 év bölcsessége a szívében és lelkében, ebből több, mint 5 év várakozás már a menhelyen.😔Pedig ő csak életre szóló sze...
17/06/2026

12 év bölcsessége a szívében és lelkében, ebből több, mint 5 év várakozás már a menhelyen.😔
Pedig ő csak életre szóló szeretet akar adni és kapni. 🙏🏻🥰
Ő a mi Bonynk!🤎

Vannak csendesebb, befordultabb napjai, de egy kis figyelem, simogatás és séta után újra mosolyog a világra. 🥰🫶🌸
Már csak egy család hiányzik, akit végre a sajátjának hívhat.🙏🏻🙏🏻

https://www.facebook.com/share/1Dp49bVHwQ/?mibextid=wwXIfr

17/06/2026

Amikor a Kicsi és a Nagy szeretik egymást.🥹
Nico és Berci első találkozása..🥹💙🤭
Két fiúgyermek Polli idimaminál.🤭
Berci 1 év körüli, talán még be sem mutattuk Nektek, idáig rejtegettük..🤭
Gazdikereső.💙

Nico pedig egy nemrég gondozásunkba került újonc kis palánta.🥹
Beleszeretni mindkettőjükbe ér.💙
Nico egyelőre csak foglalható.💙

Huba, drága csodálatos kicsi Huba még keresi az Igazit.💙Álomgazdit keres, aki szívét, lelkét adja majd Neki.🥹Ő maradt Ho...
17/06/2026

Huba, drága csodálatos kicsi Huba még keresi az Igazit.💙
Álomgazdit keres, aki szívét, lelkét adja majd Neki.🥹
Ő maradt Honey mama babái közül már csak egyedül..🥺 a többiek mindannyian elköltöztek..pedig annyira csodaszép, kedves, édes kisfickó.💙
Ugyan az elején kicsit tartózkodó, de nagyon kiváncsi, felfedező típus..🥹
Talán annyi előnye van, hogy egyedül maradt, a maminak csak rá irányul a figyelme, Ő pedig egy igazi “anyapicikedvence”🤭💙

-Egy kombinált oltással rendelkezik
-Fiv/Felv negatív
-Külső-belső parazitamentesített
-Chippes

Kizárólag benti tartással, Ivartalanítási kötelezettséggel, szerződéssel és kapcsolattartással költözhet új otthonába!🙏🏼

Privát üzenetben tudtok Róla érdeklődni!💌

Zolával ismét többször orvosnál jártunk, újra kezdődtek a gondok..🥺😭Múlt héten a második vérátömlesztés után nagyon jól ...
17/06/2026

Zolával ismét többször orvosnál jártunk, újra kezdődtek a gondok..🥺😭
Múlt héten a második vérátömlesztés után nagyon jól volt, összeszedte magát, a vére is rendeződött, úgy éreztük, hogy most már tényleg van kiút és elindultunk az úton felfelé..ám péntekre ismét láttuk, hogy “fehéredik” a cica..nem volt már annyira aktív, ismét elkezdett hányni..azonnal indultunk az Ergényi Állatorvosi rendelőbe, ahol Dr. Nagy Nikolett vette Őt kezelésbe.💙
Hálásan köszönjük a rendelőnek, hogy már több hete kísérik utunkat és mindent megtesznek azért, hogy sikerüljön!💙🙏🏼

Első körben készült vérkép Neki, ami beigazolta, hogy ismét romlott a vörösvérsejtek száma..amitől rettegtünk, hogy nem sikerül elindítania a “termelést”😭
Több vérkép is készült Neki, teljes labor, gyulladásos érték, megnézték a sejteket szétesnek-e, újra néztünk egy ultrahang képet..😣
Az ultrahangos vizsgálaton látszott, hogy továbbra is fennáll a hasűri folyadék, ám már nem sűrű genny: a belek között, májnál, vesénél, hugyhólyagnál volt látható..a doktornő megszúrta és mintát vett belőle..
Halvány pirosas hígult folyadék jött ki belőle, amit hétfőn elküldtek Pestre, az eredményt még várjuk, nem érkezett meg..😣
Nagyon izgulunk…

Az újabb transzfúzió lehetősége is szóba került, ám ez már a harmadik lenne, így elég sok rizikóval jár..🥺
Elkezdtük a szteroidos kezelését, hátha egy autoimmun történetbe ment át ez a vérképzés, hátha ez majd segít..mindent megpróbálunk..
Zola a szteroid hatására újra jobban lett, sokkal aktívabb, elkezdett felszedni magára, bár még mindig nagyon vékony, de alakul.💙
Ő élni akar, nagyon élni akar..🙏🏼
A szurikat három napig folytattuk, most pedig átálltunk a tablettákra, amiket nagyon szépen bevesz, reméljük a legjobbakat.🙏🏼

Hétfőn megint következett egy vérvétel, amiből arra voltunk kíváncsiak a vére regeneratív, avagy sem..ennek az eredménye tegnap megérkezett, hála égnek a jó hír, hogy van remény..💙
Így most megyünk tovább a szteroiddal és konzultálunk, pár nap múlva újabb vérvételre megyünk és meglátjuk.💙

Zola nagyon szépen tűri a kezeléseket, a vizsgálatokat, egy igazi HŐS.💙
Támogatjuk mindenben, amíg van remény, amíg látjuk, hogy ezt Ő is akarja, de akarja, végig akarta, Vele vagyunk.💙
A szeretet ilyenkor nagyon fontos, a gondozóval kialakult kapcsolat, a biztonságérzet megadása, a sok-sok együtt töltött idő..💙
Annyira bízunk benne, hogy egyszer véget ér ez az egész és Ő egy egészséges cica lehet.💙
Van egy barátja is, aki mindig mindenhova elkísér minket az elejétől kezdve: Ő Láma úr.💙
Nagyon szereti, mindig Vele alszik és játszik, hihetetlen egy cica.🥹

Szorítsatok és szurkoljatok nagyon Érte!💙
Zola bízik bennünk, mi pedig benne!💙

————————————————————————

Ha szeretnétek támogatni kezelését, orvosi költségeit azt az alábbi bankszámlaszámon tudjátok megtenni:

10200249-33018676 ❗️🙏🏼

Kedvezményezett:

Emberek az Állatokért Alapítvány

Közlemény:

Zola cica

Köszönjük, hogy segítitek munkánkat!💙🥹
Nagyon nehéz időszakon megyünk keresztül..😣🥺

Egy csokor turcsi orrú kisbaba..🤭 akik az “evéstanulás” közben piros orrú rénszarvasokká változtak..🤭Ők is hamarosan gaz...
17/06/2026

Egy csokor turcsi orrú kisbaba..🤭 akik az “evéstanulás” közben piros orrú rénszarvasokká változtak..🤭
Ők is hamarosan gazdikereső státuszba lépnek..❤️🥹
Orsi idimami vigyáz Rájuk.❤️
Leia, Lenny, Lyle és Lyon.❤️💙

Anett idimami cirmos babái kidőltek..🤭7 hetesek lettek a cseppek, így foglalható státuszban vannak már.❤️🥹Jövő héten, ha...
17/06/2026

Anett idimami cirmos babái kidőltek..🤭
7 hetesek lettek a cseppek, így foglalható státuszban vannak már.❤️🥹
Jövő héten, ha minden jól megy megkapják első oltásukat, chippet, készül Fiv/Felv teszt Nekik és kirepülhetnek a kis fészekből..🥹
Gazdikereső fotókkal jelentkezünk majd hamarosan..❤️

Gyönyörű kis “bébi banda” Viola idimaminál pihennek..🥹❤️
16/06/2026

Gyönyörű kis “bébi banda” Viola idimaminál pihennek..🥹❤️

Cím

Téglagyári út 2
Gyor
9024

Nyitvatartási idő

Szerda 14:00 - 17:00
Csütörtök 14:00 - 17:00
Péntek 14:00 - 17:00
Szombat 09:00 - 12:00
Vasárnap 09:00 - 12:00

Telefonszám

+36706161737

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Győri Állatmenhely új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Szervezet Elérése

Üzenet küldése Győri Állatmenhely számára:

Megosztás