14/01/2026
Tisztelt Horgásztársak!
Ezúton kívánunk sikeres, fogásokban gazdag, boldog új esztendőt minden társunknak!
Az egyesület 2026. február 01-én, vasárnap 9:00 órai kezdettel tartja soron következő éves KÖZGYŰLÉSÉT, melyre minden egyesületi tagunkat szeret***el várunk. A közgyűlés helyszíne: Nemzeti Biodiverzitás- és Génmegőrzési Központ (régi nevén Haszonállat-génmegőrzési Központ HáGK), 2100 Gödöllő, Isaszegi u 200. Báldy terem.
A közgyűlés határozatképtelensége esetén a megismételt közgyűlés időpontja: 2026. február 01. (vasárnap), 09:30 óra. A megismételt közgyűlés helyszíne megegyezik az eredeti közgyűlés helyszínével és az az eredeti közgyűlés napirendjével kerül megtartásra.
Napirendi pontok:
I. Megnyitó, elnöki köszöntő (Ragács István)
II. Levezető elnök, jegyzőkönyvvezető és hitelesítők, illetve szavazatszámláló bizottság megválasztása (Ragács István)
III. A 2025-es év elnöki és pénzügyi beszámolója (Ragács István, Somogyi Péter)
IV. 2025-es halgazdálkodási beszámoló (Molnár József)
V. Az egyesület 2026-os munkatervének és gazdálkodási tervének ismertetése. (Somogyi Péter)
VI. Fontosabb törvényi változások ismertetése, ellenőrzési tapasztalatok (Kerékgyártó Péter)
VII. Hozzászólások, egyebek
VIII. Zárszó (Ragács István)
A 2026-ös évre szóló engedélyek, területi jegyek kiadása közgyűlést követően az egyesület irodájában kezdődik el. Felhívjuk a figyelmét, hogy csak szabályosan kitöltött és leadott fogási napló esetén van mód engedély váltásra. Személyigazolványra és lakcímkártyára szükség lesz a közgyűlési regisztráció miatt, így kérjük ezeket mindenki hozza magával.
Reményeink szerint felelős tagságunk részvétele a februári időpontban is magas lesz, így biztosítva a határozatképességet a további működésünkhöz feltétlenül szükséges kérdésekben.
Minden kedves tagunkat elvárjuk, jelenlétükre feltétlenül számítunk!