Gödöllői Anime Club

Gödöllői Anime Club A klub középpontban az animék és a mangák állnak. 2005. április 10-én alapította Tina-chan, T-motion és Zline, mint Gödöllői Anime Meet. A klub 2008.

Minden alkalommal jobbnál jobb program várjuk a résztvevőket: beszélgetések, vetítések, rajzolás, cosplay-készítés. Hamarosan Noran, Shishou és még néhány tag személyében tovább bővült a tábor. A Meet azzal az elgondolással jött létre, hogy legyen egy animés találkozó azok számára is, akik elsősorban Gödöllő és környékén laknak. Végleges nevét 2007 januárjában kapta meg: "Gödöllő Anime Club". A Cl

ub folyamatosan tartott pályázatokat: túl van 2 rajzversenyen és 3 fanfiction versenyen. Összejöveteleket minden héten vasárnap délután 1 órától körülbelül 4-5 óráig tartottunk. Az egyetem, főiskola és egyéb elfoglaltságok miatt az összejövetelek lecsökkentek havi egy alkalomra, illetve azok is csúszásokkal tudtak megvalósulni. Ebből kifolyólag azon kezdtünk gondolkodni, hogy a Clubot valószínűleg bezárjuk, ha a helyzet nem változik. Ekkor találkoztunk Blanks-szal, azaz Lengyel Blankával, aki nagyon aranyosan elvállalta, hogy kezébe veszi a Club irányítását. november 15.-én újult meg Yashi-kun, Bakuryu és Franky csatlakozásával, majd Yoruichi-chan, Wiper és Zoro belépésével formálódott meg az a csapat, mely nagyon sok csodálatos élményt és kalandot élt át a 2009-es év tavaszán és nyarán. A klub továbbra is új tagokat keres, akik tovább vinnék azt a gondolatot, hogy legyen az anime jegyében egy rendszeresen összeülő baráti társaság, egy lehetőség, ahol az emberek személyesen is megoszthatják egymással élményeiket, tapasztalataikat a japán animációval kapcsolatban.

Cím

Dózsa György út 8
Godollo
2100

Nyitvatartási idő

10:00 - 13:00

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Gödöllői Anime Club új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás