24/03/2025
Kedves Szülők! Kedves Alkotók! Kedves Bérlőink! Kedves Barátaink!
Március 29 én szombaton 10 órai kezdettel Kert és Alkotóműhely rendező szépítő Kaláka
napot tartunk a Szigetkékben, melyre szeretettel várunk!
A tervezett munkák a kertben:
Fa kerítés építésének folytatása
Gereblyézés
Virág ültetés
Metszés,
Alapanyag előkészítés a szakköröknek
Bejárati kapuk lefestése
A házban:
A konyha és előszoba alapos takarítása szekrényestül
A fal repedés javítása
Műterem rendrakás portörlés
Műterem ablak lenolajozás
Ebéd főzés a közösségnek
Aki teheti jöjjön velünk munkálkodni!
Kérünk visszajelzést az ebéd végett!
Nagyon örülünk, ha hoztok sütit, elemózsiát is!
Köszönjük!
Várunk szeretettel!
Eső esetén elmarad!
Vera, Marek, Dani