26/11/2025
Elérkezett a tél és lehet, hogy jó megpihenni az elmúlt hetek és hónapok önismereti munkájából vagy egyszerűen csak a dolgos mindennapok sűrűjéből. ❄️
Jó lenne most kicsit azokkal lenni, akik fontosak számodra? Körbe ülni, bekuckózni egy térbe, ami csak a tiétek és beszélgetni, megosztani, teázni, közösen zenélni, énekelni akár? ☺️
Várunk titeket szeretettel az ünnepi időszakban is nálunk, ha egy kis közös találkozásra, mini “elvonulásra” vágytok és ehhez egy tiszta, meghitt, csendes helyet kerestek! 🙏
Üzenj nekünk ✍️
modomio studio A főváros szívében, a Városliget szomszédságában, a Marek József utca 38. szám alatt 50m2 munkatér vár rád, legyen szó integrál, integratív, beszélgető és kognitív csoportokról akár 20 fővel is, esetleg több mozgást igénylő bodywork, pszichodráma, család- ...