10/06/2023
Szeretném tudni,hányan hajlandóak tenni valamit azért,hogy normálisan élhessünk. Harmincas tábla,busz ki innen. Ha nem fogunk össze,semmi változas nem lesz. Egy- két hónapig ezt fogjuk hallgatni,és ebben a tájban,és gázban fogunk élni?
Inkább keresztben fekszem az úton,max elvisz a jard,de annak már hírértéke van a médiában,az meg már.egy lépés a megoldáshoz
Nyelünk,vagy teszünk?