24/09/2025
Negro
3 év körüli ivartalanított kandúr
Kifejezetten domináns más cicákkal. Agresszióval ez nem társul, már a termete miatt is tekintélyt parancsol.
Gyorsan elérte, hogy a királyságát a többi cica ne vonja kétségbe, bármilyen vita nélkül teljes békében él együtt különböző jellemű cicával. Magabiztossága miatt teljesen kompatibilis minden macskával.
Poszt írását hosszan akadályozta a bizonytalanság, őt vajon S méretű pumaként vagy ###L macskaként kell definiálni.
Kolóniából érkezett. Egyszer csak megjelent, tökéletes fizikai állapotban aztán egyre több időt töltött az etetőhelyen. Mivel balhézni kezdett két idős kandúrral, nyert tavaly egy ivartalanítást, utána jóval nyugodtabb lett. A lábadozást követően nem kívánt távozni. Néhány hónapot látványosan drámázva eltöltött az etetőhelyen
(kint a nyári fagyban a jegesmedvék és ezer veszélyt közt), majd a szilveszteri idiótáknak köszönhetően január 2-án húsz körömmel
ugrott a nyakamba és nem lehetett leszedni,
azóta bentlakó. Kb olyanok voltunk akkor mi ketten mint az Alienben a szörny feltapadva.
Valaha egészen biztosan benti cica lehetett, szeretve, jólétben talán, nem volt beszokási időre szüksége.
Először örültem, hogy a WC-be és a fürdőszobai lefolyóba végzi a dolgát, de igazság szerint ez ugyanannyi takarítással jár, mint az almozás. Szerencsére a csapból ivásról leszokott, szerintem
rövidesen leszakadt volna a mosdókagyló alatta.
Rögtön mindenkivel barátságos, bújós, együttalvós, mindenhol prezent, bárhol vagy.
Ahol az ételosztó van, úgy értem. Iszonyú haspók, bármit megeszik csak sok legyen.
Jelenleg kalóriakontrollal sikerül normális súlyban tartani, de biztosan el fog hízni.
Igényes, szobatiszta, teljesen egészséges tökéletes lakótárs.
Érdeklődni privát üzenetben Agárdi Beáta