11/08/2025
🙉🙈🙊diverzitás - sokszínűség - sokféleség.
Valaki harcol érte, valaki ellene. Vélemény ide, vagy oda: különbségek léteznek, "mindenki másképp egyforma".
Ne azon témázgassunk, hogy ez jó/rossz, hanem találjunk hidakat, az eltérésekből legyen erőforrás, a sok nézőpontból kreativitás!
Ha munkáltatóként, csapatvezetőként célod az eltérő hátterű emberekkel együttműködni, vagy az ilyen ügyfeleket kiszolgálni, vagy ellenkezőleg: Neked már trigger az esélyteremtés, másság, befogadás, akkor próbáld ki ezt: https://drive.google.com/file/d/11TEceEZjGueofJiMt2Itdy6PTHeYXbhW/view