21/05/2026
Turbulens heteken vagyunk túl mi így együtt Magyarországon. Felbolydult sokminden, a jó értelemben vett pezsgést át- meg átszövik az indulatok. Miközben az emberek világa viharos, a természet tudja a dolgát. Pünkösd idején kiáradnak az energiák, tombol a zöld, pezsdül az erdő és minden az ÉLETről szól.
🌲🌳🌲Nem a lecsendesedés időszaka ez a természetben sem, hanem a zsongás, vibrálás időszaka. Ha figyelmünk ezen a pezsgésen van, az mégsem fárasztó, mint a digitális világ nyüzsgése. A természet a maga élénkségével, állandó mozgásával úgynevezett erőlködés mentes figyelmet biztosít, amely magával ragad minket és biztosítja agyunknak a mentális fáradtság enyhülését.
🪞A természeti világ tükörként is megmutatkozik. Ha egy bizonyos elmeállapotban merülünk el benne, megpillanthatjuk aktuális életfeladatainkat az erdő tükrében és sugallatot, finom választ kaphatunk aktuális kérdésünkre. Erre hívunk június 6.-án szombaton Agi Berecz-el és Krisztina Pasztor-al a nyári MEDICINE WALK folyamán. Mi tartjuk a keretet, te hozod a témát ami most foglalkoztat.
❗Még három helyünk van.
💗Várunk szeretettel!
➡️Részletek az 1. kommentben.