19/06/2026
Csodálatos mosolyú gyermekhospice és palliatív otthonápolási csapatunk! Ők azok, akik életvégi ellátással, mentesítő gondozással vagy egy kórházi tartózkodás utáni otthoni adaptáció megkönnyítésével segítik a családokat. Ők azok, akik alapítványunk "Fogd a kezem" otthoni gyermekhospice programjának keretében kőkemény és fájdalmas helyzetekben állják meg a helyüket az év során. Mindig készen arra, hogy a beteg gyermeknek, az őt ápoló szülőknek, nagyszülőknek és testvéreknek megadják azt, amire szükségük van. Ezen a nyárindító, kötetlen délutánon ők is töltekezhettek egy kicsit.
Köszönjük azt az emberfeletti munkát, amit végeztek!
Erről és sok minden másról hallhattok korábbi podcast adásunkban, melyben
Dr. Gergely Anita és Kovács Mónika szakápoló mesél gyermekekről, szülőkről, tehetetlenséről és dilemmákról, a véglegesség fájdalmáról.
https://24.hu/kultura/2022/12/24/podcast-nincs-ra-szo-gyerekhospice-elso-resz/
https://24.hu/kultura/2023/01/07/volt-mar-hogy-haldoklo-gyermekkel-chateltem/