27/08/2025
Idén szeptemberben lesz kereken 𝟭𝟬 𝗲́𝘃𝗲, hogy körberaktuk a székeket egy 𝗸𝗲𝗱𝗱𝗶 estén, és megtartottuk az 𝗲𝗹𝘀𝗼̋ 𝗻𝘆𝗶𝘁𝗼𝘁𝘁 𝗰𝘀𝗼𝗽𝗼𝗿𝘁𝘂𝗻𝗸𝗮𝘁. ❤️✨
Az akkori időkből sokan, akik azóta így vagy úgy, de már részévé váltak a Rogers Központ életének, vagy szívük egy kitüntetett csücskében őrzik a keddek emlékét, ezeken az estéken találkoztak először a személyközpontúsággal, alapítványunk önkéntes csapatával, és ezúttal valahogy másképpen a többi emberrel és önmagukkal. 🌱🖇💕
10 éve nyitottak folyamatosan a keddek, minden hónapban.
Köszönjük mindenkinek, akik társunkká szegődtetek ezeken az alkalmakon. Továbbra is várunk szeretettel Titeket, régi és új csoporttagokat!💝