21/05/2026
A kemoterápia alatt... Mit lehet enni? Mit ne? Hogyan táplálkozzunk? Mire figyeljünk?
💻A program segít a kezelések alatt megfelelő táplálkozás kialakításában, a tévhitek eloszlatásában, és csupa olyan információt ad, ami hasznos a kezelések alatt.
Mindenkinek ajánljuk, aki mostanában kezdi a kezeléseket, vagy még az elején jár.
Amit biztosan érintünk:
- egészségtámogató táplálkozás daganatos betegeknek
- táplálásterápia szerepe
- mellékhatások kezelése táplálkozással
A programot a Van Holnap! Alapítvány dietetikusa, Brjeska Mónika vezeti. Az esemény online csoportos formában kerül megrendezésre, és regisztrációhoz kötött (viszont ingyenes).
A program hossza kb. 120 perc, a végén lehetőség lesz a kérdéseket átbeszélni
Regisztráció:
https://docs.google.com/forms/d/1-kXhQFiz_Z6PMusXhk1HqGu-QsDFoirc_h9ObqJ6-5o/preview
Időpont: június 4., 16 óra
Az regisztráció június 2-án zárul, ezt követően a regisztrált résztvevőknek online küldjük el a linket, ahol csatlakozni tudnak.
Szeretettel várunk hozzátartozókat is, hiszen nekik is fontos, hogy segíteni tudjanak.😀