16/06/2026
💛🚑 MEGHATÓ TALÁLKOZÁS A KISPESTI MENTŐÁLLOMÁSON 🚑💛
Mint arról már korábban beszámoltunk, az országgyűlési választás napján mentőállomásunk esetkocsija vett részt a X. kerületi szavazókörben történt sikeres újraélesztésben.
Nagy örömünkre szolgált, hogy miután a beteg felépült, megkereste mentőállomásunkat és szeretett volna találkozni megmentőivel. A találkozás mindenki örömére megvalósult, betegünk személyesen mondhatott köszönetet kollégáinknak, Nagy Miklós mentőtisztnek, Vakarcs Tamás mentőápolónak és Sztahó Szilárd mentőgépkocsi vezetőnek.
A nem mindennapi életmentéshez bajtársainknak szívből gratulálunk!
A betegnek pedig ezúton is szeretnénk további jó egészséget, tartalmas és boldog éveket kívánni!