Szeretem Budapestet Mozgalom

Szeretem Budapestet Mozgalom Mi kell a szerethető Budapesthez? Jó levegő, pezsgő kulturális élet, biztonság, jó közlekedés, fejlett infrastruktúra, sokrétű szolgáltatások. És TE!

A SzeBu alakuló gyűlését 2004. szeptember 21-én tartotta.Az akkori alapítók: Kardos Dóra, Szász Kati, Bencze B. György, Bojár Iván András, Fürjes Balázs, Gábor Iván, Gerő András, Melis András, Pataki László, Szalóky Károly. Az alapítók konkrét terveket vázoltak a fejlesztési elképzelésekről, a Duna környezetének hasznosításáról, a belváros nagy terekkel és parkokkal szabdalt összefüggő térségéről,

a rakpartok és a folyó összekapcsolásáról. A város kulturális, szórakoztató és szabadidő jellegének felerősítéséről. Külön hangsúlyt kaptak a gazdasági érdekek, hiszen a város fejlesztése mindenkinek megtérülő beruházás, külföldi és hazai nagyvállalatok, munkavállalók, budapesti vállalkozók, művészek számára egyaránt. Hiszen a beruházások, a visszatérő városlakók, a turisták mind munkahelyeket és megrendeléseket jelentenek, a városnak pedig folyamatosan gyarapodó bevételeket. Elnök: Bencze György , alelnökök: Dr. Fürjes Balázs, Streitmann Norbert

Cím

Dogrt
Budapest
11156

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Szeretem Budapestet Mozgalom új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Szervezet Elérése

Üzenet küldése Szeretem Budapestet Mozgalom számára:

Megosztás