18/06/2026
🚸 A biztonságos közlekedésre nevelést nem lehet elég korán elkezdeni!
Tegnap a Budapest IV. kerületi Benkő István Református Általános Iskola 220 diákja látogatott el Közlekedésbiztonsági és Oktatási Parkunkba, ahol játékos, interaktív foglalkozásokon ismerkedhettek meg a biztonságos közlekedés alapjaival.
Szakembereink már óvodás kortól segítik a gyermekeket abban, hogy tudatos, figyelmes és felelősségteljes közlekedőkké váljanak. Programjainkon nemcsak a KRESZ szabályairól tanulnak, hanem olyan fontos témákról is, mint a láthatóság, a szemkontaktus szerepe a zebránál, a mobiltelefon-használat veszélyei közlekedés közben, vagy a bukósisak és egyéb védőfelszerelések fontossága.
Hiszünk benne, hogy a közlekedési kultúra fejlesztése a legfiatalabb generációknál kezdődik. A ma megszerzett tudás életeket menthet holnap.
👉 A teljes cikk itt: https://autoklub.hu/klub/hirek/220-diak-vett-reszt-az-mmak-oktatasi-programjan/
🚦🚲🛴