24/02/2026
HIVATALOS KÖZLEMÉNY
A Ló Éve és a gyűjtőpontok - 22. Mikulásgyár
Épül a Mikulásgyár gyűjtőponthálózata.
Zsolnai Endre, a Mikulásgyár főszervezője elmondta, hogy országos gyűjtőponthálózat kiépítésén dolgoznak és már több várossal megállapodtak.
Zsolnai kiemelte: a Mikulásgyár az észben, a nyugati kultúrában és a hagyományos tudományban hisz, de néha érdekes a spirituális gondolatban is megmerítkezni. Ma számos helyen arról olvasni, hallani, hogy 2026 a Ló éve, sőt, a Tűz Ló éve. A keleti horoszkóp szerint ez a halogatás helyett a döntés ideje, a tekintélyelvűség elutasításának ideje, ilyenkor a szabadságvágy a tetőfokára hág, s komoly, alapvető változások, változtatások történnek.
S ha ez nem is lóverseny, mi sem maradhatunk le a változtatásokról, egyenesen kívánjuk azokat - mondja Zsolnai.
"Egy országos gyűjtőponthálózat kiépülésével a Mikulásgyár még eredményesebb és nagyobb hírverésű lesz. A gyűjtőpontok részére jó hír, hogy az üzemelési/bekerülési költség 4-6-szoros értékében érkeznek adományok, amelyek helyben maradnak, azok a helyi önkormányzatokon és családsegítőkön keresztül kerülnek szétosztásra."
A városok gyűjtőpontként való jelentkezését az [email protected] és az [email protected] címen várják.
Mikulásgyár Alapítvány - Budapest, 2026. február 24.