07/05/2026
Drága Maratonozók!
Lezajlott a 2026-os Töri Maraton, köszönjük, hogy ennyien velünk tartottatok személyesen és online formában is! Köszönjük a visszajelzéseket, reméljük, hogy sokat tanultatok az előadásokból, és a segítségetekre voltunk az érettségire való felkészülésben. Mi nagyon élveztük mind a négy napot, reméljük, hogy Ti is!!
Ne feledjétek a közvetítések a szóbeli végéig megtekinthető a Youtube csatornánkon!
Ügyesek legyetek, minden jót és sikeres érettségit kíván a 2026-os Töri Maraton szervezőcsapata:
Kincső, Szabi, Áron, F***y
💙💙💙