Budapest Lakossága

Budapest Lakossága Budapest Lakossága, Közösségi központ, Budapest elérhetőségei, térképes helyadatai és útbaigazítási információi, kapcsolatfelvételi űrlapja, nyitvatartási ideje, szolgáltatásai, értékelései, fényképei, videói és közleményei.

https://www.facebook.com/100083077514975/posts/918151604297415/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
14/03/2026

https://www.facebook.com/100083077514975/posts/918151604297415/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

TISZÁS CSOPORTOKBAN JÁRTAM:

kíváncsi voltam, na. Összefoglalom mit láttam.

Tisza csopik: “orosz titkosszolgálati akció” fenyegeti a választásokat, miközben a valóság: ukrán titkosszolgálati tábornokot fognak Magyarországon felfoghatatlan készpénzzel.

Tisza csopik: “önmerényletet készít elő” maga ellen a magyar miniszterelnök hogy elcsalja a választásokat, miközben a valóság: a magyar miniszterelnököt, majd a családját nyilvános, visszakereshető felvételeken többször halálosan megfenyegetik ukránok.

Tisza csopik: a védett üzemanyagár szemfényvesztés, különben is degeszre keresi a kormány magát az adón. Eközben a valóság: már most magasabb a piaci ár a védett árnál, pedig csak pár napja van, a jövedéki adó meg az EU által elvárt összeg minimuma az üzemanyag árában.

Tisza csopik: a Kormány meglop a rendszerhasználati díjon, miközben a valóság: a rendszerhasználati díj RÉSZE az egész Európában legolcsóbb lakossági árnak, ráadásul a módszertana nyilvános, az egy költségalapú díj amin nem lehet keresni.

Tisza csopik: a csehek is megoldották orosz energia nélkül, miközben a valóság, hogy a gázár és a villanyár is három és félszerese a magyarnak, az olajból az Unipetrol, a “cseh Mol” nem kell befizessen az egyetemes szolgáltatás lakossági árába és amúgy az Unipetrol még így is tönkrement.

Tisza csopik: a Barátság-vezetéken Brodinál simán lehet belső, rejtett hiba is ám, ami nem látszik a légifelvételeken. Valóság: külső robbanás nem okoz láthatatlan “lelki” sebeket egy vezetéken, hanem szétrepül a cső. Így nem kell colonoscopia sem egy külső támadás esetén ahol kívülről egy karcolás sincs, ráadásul meg napokig jött az olaj az állítólagos támadás után.

Tisza csopik: le kell válni az orosz olajról, az ukránok elleni háborút pénzeljük vele. A valóság: a magyar embereket “pénzeljük” vele, hiszen a Brent-Urals árkülönbözet 95%-kát fizeti be a Mol a rezsivédelmi alapba, amiből az egyetemes szolgáltatás ára lesz. Orosz olaj nélkül tényleg elszabadulnak az árak, ezért nyúltunk már most a védett árak intézményéhez. Amúgy meg tranzitdíjat fizetünk utána az ukránnak, és az ukrán katonai járműveknek vették az orosz olajunkból feldolgozott gázolajat meg a benzint egészen mostanáig, szóval származékosan az oroszok helyett inkább az ukrán hadigépezetet etettük vele, ha már valamit.

Tiszások, most komolyan, Ti halljátok magatokat? Itt nem a Tisza árad, hanem a Dnyeszter!

https://youtu.be/qCYtrFBsybc?si=slldeFm74C0G5fMG
19/02/2026

https://youtu.be/qCYtrFBsybc?si=slldeFm74C0G5fMG

Ezúttal különleges vendégünk volt, ugyanis Székelyföldről jött el a műsorba György Hajnalka (Lizike), aki a székelyek őszinteségével beszélt nekünk arról, ho...

Cím

Budapest

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Budapest Lakossága új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás