14/04/2026
Nálunk a tavaszi szünet se telt el eredménytelenül, egy sikeres tagfelvétel után 2 programot is szerveztünk az elmúlt 2 hétre, melyeken már újdonsült tagjaink is részt tudtak venni!🤪💚
Jártunk a Fővárosi Állat-és Növénykertben, hogy meglátogassuk többek között Hedviget, a hóbaglyot, akit pár hónappal ezelőtt fogadtunk örökbe!🦉🤍
Meglátogattuk a Noé Állatotthont, ahol egy délelőttöt töltöttünk. Sétáltattunk kedvesebbnél kedvesebb kutyusokat és rengeteget simiztünk!🐕🫶
A szünet eltelt, de mi lendületesen folytatjuk tovább még több programmal a félévet!🙏