08/01/2025
A eseménysorozat véget ér, de a játék marad! 🎲
Teremteni egy teret, ahol élő találkozások vannak. Adni egy társast, amin keresztül fesztelen a barátkozás…
⭐️A története 2022 februárjában ezekkel az álmokkal indult. Kezdetben a Naphegy gyülekezet belsős társas estje volt, de hamar egy nyitott rendezvénnyé nőtte ki magát, amely vallástól, nemtől, kortól és minden egyéb megkülönböztetéstől függetlenül fogadta szeretettel a játszani vágyókat.
Bár estjeinket nem profi társasjáték-szakértők vezették, a hangulat mindig remek és oldott volt. Akadtak, akik az első alkalomtól kezdve, hónapról hónapra visszatértek hozzánk, egészen a legvégéig. A nagy játszmák közepette észrevétlenül alakultak ki barátságok, amelyek talán egy életre szólnak.
Hálásak vagyunk mindenkinek, aki valaha megfordult a -on, és nyitott volt az új kapcsolatokra és élményekre, még napjaink digitális világában is. Hisszük, hogy a kezdeményezés nem ér itt véget, és a hashtag alatt továbbra is összehozhatjuk a társasozni vágyókat a városban.
🤫Habár a rendezvénysorozat ilyen formában nem folytatódik, az utolsó estünkön többen jelezték, hogy szívesen fogadnák a társaságot akár saját otthonukban.
Reméljük, hogy a már kialakult közösség tovább él és a barátságokon keresztül önállóan, lakásokban, kávézókban folytatódik. Ha te is szívesen csatlakoznál, keress minket a kommentekben található Facebook-csoportban!
Köszönjük, hogy részesei voltatok ennek az útnak – a játék most rajtatok múlik! 💛
T**i és a szervezők