24/03/2026
Ma délután ismét közös ”tojásfa” díszítésre invitáltuk azokat a civil szervezeteket, oktatási intézményeket, akik példánkat követve elültettek egy-egy facsemetét a Kovászna parkban.
Hiszünk a közösség erejében.
Minden egyes dísz, amit felhelyeztünk egy üzenet, hogy törődünk a környezetünkkel, egymással és a jövő generációival.
Köszönjük mindenkinek a részvételt, a jó hangulatú baráti beszélgetéseket, a közös együttlétet! 🙏❤️