07/06/2025
Az Érdi Jazz Klub évadzáró koncertjén bemutatkozott Bögöthy Ádám vezetésével az érdi jazztanszak, majd a Kelemen Angelika Jazz Quartet adott koncertet. Köszönjük a Szepes Gyula Művelődési Központ és a Nemzeti Kulturális Alap támogatását.
Kelemen Angelika – ének, Dorogi Ákos – zongora, Gayer Ferenc – bőgő, Jeszenszky György – dob