15/06/2026
Dana 12. lipnja održana je Škola u prirodi s učenicama i učenicima OŠ Horvati i OŠ Odra, čime je završena posljednja edukacija djece u domu Crvenog križa u ovoj školskoj godini. 🌿
Kroz proteklu školsku godinu potražni timovi KOSSP-a, u suradnji s Civilnom zaštitom Grada Zagreba, proveli su ukupno 15 edukacija za djecu. Na taj su način pridonijeli približavanju rada civilne zaštite našim mladim sugrađanima te ih upoznali s ulogom potražnih pasa i njihovih vodiča u sustavu civilne zaštite. 🐾
Posebno se želimo zahvaliti Zlatan Obarčanin , koji je s Princom i Shmoo sudjelovao na većini organiziranih edukacija te svojim angažmanom značajno doprinio njihovoj provedbi.
Zahvaljujemo kolegama iz Civilne zaštite Grada Zagreba na odličnoj suradnji tijekom provedbe ovih edukacija, te veseljem iščekujemo nastavak aktivnosti početkom iduće školske godine!
Našim malim školarcima želimo zabavno, bezbrižno i uzbudljivo ljeto te sretan povratak u školske klupe na jesen. ☀️
Grad Zagreb