23/09/2022
22.09.2022. održano je 1.pojedinačno prvenstvo Zagrebačke lige u pikadu za slijepe.
Sudjelovalo je 13 natjecatelja. Nakon svih odigranih susreta dobili smo i pobjednicu 1. Ivana Vinko (Quatro mix), 2. Nino Mihaljek (ZVUK 1), 3. Jozo Marić (Optimus), 4. Nikolina Ćuk (Quatro mix).
Čestitke pobjednicima kao i svim sudionicima ovog prvi p**a organiziranog pojedinačnog prvenstva Zagreba.
Svi rezultati biti će kroz neko vrijeme stavljeni na naš blog do kojeg možete doći klikom na gumb SAZNAJTE VIŠE.