Dislajkam VLADU

Dislajkam VLADU ŠTO TO PADA - PADA VLADA !!!! "Društvo je odraz vladajučih" - Ne smijemo šutiti, zbog djece, naslijeđa i prirode ! Ajmo svi skupa za bolje sutra !

Nacionalna kampanja NE govoru mržnje na internetu i šire ! (kao i laganja, obmanjivanja i varanja, te pljačke i rasprodaje ovog naroda, također recimo i NE nesposobnosti obavljanja svog posla - ako neznaš doći će netko ko zna...!! )

NE mrzimo nikoga - to nije ljudski ! Drugo je NE voliti, ili NE odobravati...Ako te živcira ova nesposobna vlada...
- BACI LAJK !! TJ.LAJKAJ ovu stranicu "dislajkam V

LADU"

OVA STRANICA NASTAVLJA SA RADOM MA TKO GOD DOĐE NA VLAST NAKON OVE VLASTI JER NIJE POLITIČKA I NAMA SU SVI ONI ISTI, VIŠE MANJE !!!!

Address

Zagreb
10000

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Dislajkam VLADU posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share