15/10/2025
Pita me FB o čemu razmišljam? O tome kako je ponekad dovoljno jako malo da se učini jako puno. O divnim ljudima koji su uvijek spremni biti dio naše priče i o najboljim psima koji s veseljem pokazuju koliko su divna i prekrasna bića :)
Hvala Danijel i Theos :)
Hvala Zeleni klik što smo dio vaše priče :)