21/04/2026
Prošlu subotu u Doremizi smo ugostili sve koji su bili u mogućnosti podržati akciju prikupljanja sredstava u dobrotvorne svrhe, a zauzvrat si izabrati plakate koje je striček Boris Pleša dan prije skinuo s izložbe.
Hvala vam svima koji ste se uključili!
Ponovit ćemo još jednom — prikupili ste 700,00 EUR i mi smo over the moon od sreće.
Nadamo se da ti novčeki mogu bar malo pripomoći ljudima iz udruge Crveni Nosovi klaunovidoktori da i dalje dječici na liječenju u bolnicama vraćaju osmijehe na lica.
Dali smo sve od sebe da svima koji navrate bude ugodno pa smo priredili kavice, sokove, kratka pića i grickalice, ali smo - kao i obično - zaboravili jednu stvar.
Fotkati se! 🙂
Srećom, naša draga Nina Vrdoljak spasila je stvar s par fotki koje možete vidjeti ovdje. Thanks!
—
Dragi ljudi, zaista vas je došlo puno, odvojili ste svoje vrijeme i novčeke za dobru stvar, grlimo vas — you da best!
Doremiza je happy place. ❤️