02/05/2026
U srijedu, 29.4., u suradnji s OŠ Zadarski otoci i PU Zadarskom održali smo županijsko natjecanje „Sigurno u prometu 2026.“ entuzijazmom i natjecateljskim duhom. Tradicionalno županijsko natjecanje „Sigurno u prometu“ koje se održava od sada već davne 1996. godine donijelo nam je i ovogodišnju ekipu koja će Zadarsku županiju predstavljati na državnom natjecanju „Sigurno u prometu 2026." koje se ove godine održava u Rovinju, od 19. do 21.5.2026.
Našu ekipu kod djevojčica čine Sara Radonjić iz OŠ „Šimuna Kožičića Benje“ te Maria Jokić iz OŠ „Juraj Baraković", Ražanac. Od dječaka su to Marko Ilijašević iz OŠ „Šimuna Kožičića Benje“ te Lovre Pržić iz OŠ “Jurja Barakovića", Ražanac.
U ekipnom dijelu natjecanja, pobjeda je pripala OŠ „Šimuna Kožičića Benje“, na drugom mjestu je OŠ "Jurja Barakovića", Ražanac, te na trećem OŠ "Smiljevac" Zadar.
Čestitke svim natjecateljima i njihovim roditeljima, uz veliku podršku našim predstavnicima na državnom natjecanju.
Ovom prilikom zahvaljujemo SVIM sudionicima i organizatorima, OŠ „Zadarski otoci“, Zadar, PU Zadarskoj koja je donirala bicikle za prvoplasirane zadarske pobjednike.
Posebne zahvale mentorima bez čijeg truda i zalaganja ne bi bilo ovolikog odaziva djece, a svakom godinom sve više, svi zajedno, postajemo svjesni koliko je važna sigurnost cestovnog prometa i prometna preventiva.
Do iduće godine – OPREZNO U PROMETU!❤️
Vaš HAK Autoklub Zadar!