22/02/2026
(KiK)
Ove tjeden bi mogli nazvati skraćene KiK: Kuglanje i Kartanje.
Kuglačka ekipa je na radnički igrami zauzela 3. meste, za par drijev nam je zmeknule se druge meste. Ekipa u sastavu : Mata Vrhovec, Marke Ljihter Đoja, Lovrek Grljač, Tomo Grljač Kumić i nas dijamant Jelka Hrastinski. Još bi se zafalili i Krune Fiketu Fure, Nedaču Grljaču, Želje Grljaču Frideku i Draženu našem Hrastinskom Ljimbaču teri su uskakalji i pomagalji. Sikak jene veljike fala selektoru Kumiću Grljaču teri vodi ekipu, organizijera treninge i to. Bravo Kumić, još male i Daljića buš zamenil.
Rezultat je verhunski jer sme furt tuj gere pri verhu a i dokaz je da zname kuglati i s kuglami ne same s flašicami(hehe!)!
A da se zname kartati i nije neka tajna. Sake tolike nešći pehar neakev osvoji. Male Duh Finala, male Kumići, nedavne i Damir Tomek se popentral na podij. Ovu subotu su svoj repertoar h karta pokazallji i Burazi: Kuka i Buc. H Pavlovcu su osvojili druge meste, alji prve meste u srcima publjike. Takve poteze, umijeće zvanja, haudtijeranja nijesu ni h Oroslavju još videlji.
Tak da Braceki čestitke!
Ideme dalje ilji kak bi reklji naši Grljači:
“BUŠIIIIIII!”
🥳😉👌