28/10/2025
[Izborna skupština] 📣
U Centru kulture Vanadis, dana 24. listopada 2025. godine, održana je Izborna skupština Udruge "Klub mladih Virovitica".
Dosadašnji predsjednik Tomislav Kožnjak zahvalio se na doprinosu i radu svih članova i sada vođenje prepušta novim, mlađim snagama.
Nakon razrješenja postojećeg predsjedništva i članova Upravnog odbora, odabrani su novi članovi. Jednoglasnom odlukom izabrana je nova predsjednica Udruge "Klub mladih Virovitica", Ana Blažev, a na mjesto potpredsjednice odabrana je Vlatka Kordoš.
Za tajnika Udruge odabran je Dorijan Čor. Upravni odbor će uz novoizabranu predsjednicu činiti Sanja Martinušić, Lucija Volenik, Laura Maresić i Mateo Mikolić, dok je za likvidatora izabran Tomislav Kožnjak.
Na Skupštini je novoizabrana predsjednica Ana Blažev istaknula kako se raduje nadolazećim aktivnostima i projektima koje će Udruga provoditi, a sve kroz komunikaciju, suradnju i slušanje potreba mladih u Virovitici.
Podsjetimo, sjedište Udruge "Klub mladih Virovitica" nalazi se u Centru kulture Vanadis, koji sada, zahvaljujući Gradu Virovitici, sjaji u novom i modernom izdanju. Predsjedništvo Udruge zahvaljuje se Gradu Virovitici na ovako uređenom prostoru jer će upravo taj prostor koristiti za buduće aktivnosti i planirane događaje za mlade.
Članovi Udruge "Klub mladih Virovitica" pozivaju sve mlade da pristupe udruzi, uključe se u rad udruge, a ono najvažnije – da budu dio Udruge koja povezuje mlade i njihove interese.