15/06/2026
📢 Dana 3. lipnja 2026. smo u Gimnaziji „Matija Mesić” održali radionicu za učenike posvećenu jačanju vršnjačke podrške i prevenciji nasilja među mladima 🤝
💬 Kroz interaktivan rad razgovarali smo o:
• nenasilnom rješavanju sukoba
• nasilju u mladenačkim vezama
• elektroničkom nasilju
👩🏫 Radionicu je vodila socijalna pedagoginja Ivana Azapović, a učenici su aktivno sudjelovali i pokazali veliki interes 👏
🌱 Zajedno gradimo sigurnije i podržavajuće okruženje za mlade!
_______________________________________________________________________
Projekt je financiran sredstvima Ministarstva znanosti, obrazovanja i mladih. 🇭🇷