19/06/2026
Od 10. do 14. lipnja u Kući Betanija na Lošinju uspješno smo nastavili našu priču! 🌊💙
Ponovno smo okupili predivne ljude iz raznih dijelova Hrvatske koji su kroz pet dana boravka na otoku zdravlja prošli kroz predivan program. Evo što smo sve radili:
✨ Vježbali disanje i tehnike opuštanja
🌱 Miksali fine i zdrave napitke na našoj "Smootionici"
🙏 Proveli dubok duhovni dan uz mogućnost bolesničkog pomazanja
🥾 Popeli se na brdo sv. Ivan
🌲 Udisali ljekoviti zrak i posjetili čarobni miomirisni vrt
🎬 Slušali inspirativno predavanje o Caminu.
Hvala svakom sudioniku ove 23. grupe na povjerenju, otvorenim srcima i predivnoj energiji koju su donijeli na otok. Svakim novim korakom dokazujemo da se uz pravu podršku lakše korača prema zdravlju i boljoj kvaliteti života.
Budite dobro 🫶