20/06/2026
🌞 Petak u knjižnici 📚📚
Iako je bilo jako vruće, to nije spriječilo naše male knjigoljupce da dođu na druženje, niti odrasle čitatelje da svrate i zamijene pročitane knjige novima.
Nakon zajedničkog čitanja poučne priče „Kako je medo dobio med“ i zanimljivog razgovora o pročitanome, Marko nam je ispričao svoju priču o tome kako se medo dokopao meda iz njegovih košnica. 🙂🥰
Potom je došlo vrijeme za igru i zabavu. Bacali smo 🎲, okušali sreću u kartama Crnog Pere, a zatim i u Magarcu. 🙂😄
U ugodnom druženju naša su dva sata prošla začas. Kući smo krenuli s osmijesima na licima, bogatiji za još jednu lijepu priču, novo iskustvo, a možda i dvije priče, te, naravno, s rukama punim knjiga i slikovnica. 📖💛
Za kraj je uslijedio još jedan pozdrav, mahanje s vrata i obećanje da se ponovno vidimo idući petak. 👋👋