15/06/2026
Danas, 15. lipnja 2026., glazbom smo obilježili Dan grada Rijeke i blagdan sv. Vida. 🎶
Program smo započeli ispred Katedrale sv. Vida, gdje smo svirali uz tradicionalno kolo Bokeljske mornarice, a zatim smo nastupili i na Korzu te koncertom uveličali ovaj poseban dan za naš grad.
Svim Riječankama i Riječanima, kao i svima koji Rijeku nose u srcu, od srca čestitamo Dan grada Rijeke i blagdan sv. Vida! 💙
Gradska glazba „Trsat“ Rijeka