05/04/2026
Dragi sugrađani, Puležani i Puležanke,
povodom blagdana nade, obnove i novog života – ispred Udruge Dragovoljaca Domovinskog rata Gradskog Ogranka P**a, želimo vam svima miran i veseo Uskrs.
Ovo sveto vrijeme podsjeća nas na snagu vjere, važnost zajedništva i vrijednost žrtve. Upravo su nas te vrijednosti vodile kroz najteže dane naše novije povijesti i ostaju trajna inspiracija i danas.
Uskrs nas poziva na međusobno razumijevanje, solidarnost i zajedništvo. Neka ovaj blagdan ispuni vaše domove mirom, srca nadom, a svakodnevicu toplinom i dobrotom.
S posebnim pijetetom prisjećamo se svih onih koji su dali najviše za slobodu naše domovine. Njihovu žrtvu čuvajmo kroz međusobno poštovanje, jedinstvo i odgovornost prema budućnosti.
Sretan i blagoslovljen Uskrs vama i vašim obiteljima!
S poštovanjem i zahvalnošću,
UHDDR GO P**a