11/03/2025
Veliki pozdrav Baranjke i Baranjci!!!
Napokon sam uspio otvoriti udrugu koja bi nas u Istri povezala....trenutno sam u realizaciji prostora adekvatnog za naše potrebe (članovi i njihove obitelji) kuhanje naših autohtonih jela(fish paprikaš, čobanac....itd) gdje bi se okupili u cjelodnevnom druženju.
Šaljem zahtjev za prijateljstvo i vas molim da pozovete sve za koje znate da bi nam se pridružili i bili članovi naše udruge.
Lp Alan