17/06/2026
Evo još dvoje, ovi su stigli iz Buka, ljudima koji inače žive vani ubačeni u dvorište. Bilo ih je troje, ali jedno su uspjeli udomiti. Malo su krmeljivi, ali mislim da će biti super za koji dan.
U tjedan dana sam dobila 8 mačića i 3 psa, jedina dobra vijest je da je u istom razdoblju udomljeno 3 mace i 3 psa (objavim poslije tko je udomljen), ali svejedno je to čak 11 novih životinja na skrbi. Da stvar bude kompliciranija danas sam ostala bez auta 😭
Citiram jedan komentar koji sam danas dobila "Ti si tu samo zbog lajkova i pregleda
Ti ne voliš sebe a ne životinje
Jadno to tvoje dijete sa tobom", a to je samo jedan od negativnih, ima još onih koji smatraju da je životinjama bolje bilo gdje drugdje nego kod mene i još kojekakvih drugih optužbi, pljuvanja....
Ljudi dragi, ne razumijem zašto imate potrebu vrijeđati? Dok je životinja napuštena rijetki će pomoći, ali kad ju uzmem krenu negativni komentari. Zašto? Htjeli ste vi spasiti tu životinju pa sam vam ja konkurencija? Nisam primijetila da se netko baš otima da zbrine napuštenu životinju.
Donacije ne tražim, krpam se kako znam i umijem, sad ih je puno, puno novih, stalno smo kod veterinara i sad dok se auto ne popravi će mi biti teško, ali izgurat ću nekako, sve zbog njih. Ali dok po ne znam koji put danas idem svima staviti frišku vodu, štencima kuham 2x na dan da bude svježe, mačićima čistim oči, kapam, čistim pijesak, pa štencima treba prati boksove.... I onda vidim te komentare u meni se ponekad prelomi i dođe mi da dignem ruke od svega pa neka sve ovo rade anonimni hrabri na tipkovnici. Ali jeste li se zapitali tko će onda pomoći? Tko će uzeti novog psa u teškom stanju, mačića, štene na samrti...? Tko će bdjeti nad njima dok ne ozdrave, potruditi se da dobiju nove domove.
Pogledajte ove 2 malene, da ih nisam uzela ostale bi sutra same tamo jer ljudi odlaze van HR. Koliko god sam ja ovdje nebitna, bitna sam njima jer jedino mene imaju dok ih ne udomim.
Razmislite drugi put prije nego nekoga osudite, jer jednom će tom nekome biti dosta!