09/06/2026
HOROR DVOR NA UNI !!!
Zgroženi situacijum u Dvoru na Uni ,odlučili smo pomoći dušama koje su preživjele! Nakon razgovora sa Općinom Dvor na Uni krenuli smo u spašavanje preostalih živih jer Agro Proteinka pokupila sve leseve ,tako nam je rečeno. Došli smo tamo i prihvatili se posla ,hvatanja očitavanja čipova ,smještaja u transportere i onda u vozila . Kako smo ulazili dublje u kuću tako smo nailazili na leševe koji su još bili tamo ,a pronašli smo ih još 20 - 19 pasa i jednu mačku. Ali svi ste već vidjeli putem medija ,pa da ne ponavljamo to sve po 100 p**a. Mi smo prihvatili njih 5 na našu skrb ,jučer su odmarali i oni i mi od svega preživljenog i p**a ,a danas smo krenuli sa obradom . Kupanje i vađenje krvi za analizu u Laboclinu. U teškom su fizičkom i psihičkom stanju i trebaju mir ,dobru hranu ,vitamine i liječenje. Želimo samo da su oni dobro kao i svi njihovi iz horor Dvora.