29/05/2026
LAG Gorski kotar danas sudjeluje, u Gradskoj knjižnici Delnice, na ovogodišnjoj konferenciji „Žene u zelenom“, koja donosi panel raspravu na temu 🎤 „Muškarci za govornicom“.
Konferencija u organizaciji Udruge Žene za Gorski kotar u suradnji s Europe direct i Regionalnom razvojnom agencijom PGŽ "Prigoda", okupila je predstavnike 9 goranskih gradova i općina, a rasprava je usmjerena na ulogu muškaraca u promicanju ravnopravnosti spolova, izazove suvremenog društva te položaj žena u svakodnevnom životu i zajednici.
Panel moderira gđa. Barbara Renka, Radio Gorski kotar.
Današnji dijalog svih sudionika potiče međusobno razumijevanje, suradnju i razvoj ravnopravnijeg društva. 🍀