06/07/2025
ZAVRŠENO 4. DJEČJE LJETO U KRALJEVCU NA SUTLI 🥰😎
Izletom u Krašograd uspješno je završeno 4. Dječje ljeto u Kraljevcu na Sutli!
Vrijedni polaznici 4. Dječjeg ljeta uživali su u nezaboravnom danu punom smijeha, netaknute prirode i zabave!
Zaista smo uživali u svakom trenutku, od vožnje vlakićem, raznim igrama i natjecanjima, edukativnog filma o nastanku čokolade do kupanja u bazenu. 🤩🏊
Ovim putem zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u realizaciji 4. Dječjeg ljeta: baki Štefici Zorman, tati Jurici Zorman, djelatnicima HGSS Stanica Zlatar Bistrica, članovima DVD-a Radakovo Mladenu Kralju i Karlu Šmajglu, Heleni Kralj, učiteljicama OŠ Pavla Štoosa: Ani Maslać, Korini Piščak i Valentini Hercigonja. 💚
Općina Kraljevec na Sutli i Krapinsko - zagorskoj županiji zahvaljujemo na financijskoj potpori. OŠ Pavla Štoosa, Kraljevec na Sutli zahvaljujemo na ustupanju prostora za održavanje radionica.
Veliko hvala djelatnicama OŠ Pavla Štoosa, Mirjani Grgić i Aniti Križnik na trudu i pripremi ukusnih ručkova. 🤗
Dragoj načelnici Blanki zahvaljujemo na pomoći pri pisanju i prijavi projekta! 😘
Na kraju, najveća zahvala našim neumornim volonterkama: Kraljica Maja, Ani Maslać, Korini Piščak, Valentini Hercigonja, Mariji Urek i Dijani Vukina na pripremi i realizaciji projekta te na uloženom trudu, strpljenju i entuzijazmu! 🫶
Želimo vam vesele, zdrave i bezbrižne ljetne praznike! 🤗