05/03/2026
Božo❤️
Ljudi ja sam se danas nasla u situaciji da ne znam koji me Bog ili vrag tamo doveo.
Bolesna sam uzasno vec danima i ne mogu ozdraviti jer ne spavam ni po noci,a kamoli da odmaram i ozdravljam. Takva prebijena upadam u pricu za koju vam kazem da ne znam tko me tamo doveo🙈
Prica👇
Danas je Hera isla na kontrolicu svoju. Posto su volonterke na isti smjestaj na kojem je Hera smjestile malog psica sa ozljeđenom nogicom, a taj smjestaj je od ambulante u kojoj kod nas ima najblizi rendgen sat vremena voznje, one su me zamolile da tog malenog povezem na rendgen sa Herom jer on šepa. A uz sepanje je jucer poceo povracati.
Herina kontrolica prolazi super ona je ozdravila i rana je zarasla, frajerica je dobila danas i prve zarazne❤️ Dok se ona pregledava malca vode na rendgen, pretrage obavljaju, nema parvo nego on jadan izgleda da je povracao od bolova. Ili je pokvario stomacic s necim, ali prije ovo prvo.
Rtg kaze da je nogica slomljena na dva mjesta. Oni iz ambulante salju taj rtg snimak doktoru Planinicu u Bubu koji kaze da je to kompliciran lom i zahtjeva hitnu operaciju jer se vidi da je lom star tjedan dana sigurno. Tocnije bi to bile dvije operacije koje bi trajale zajedno 4-5 sati. Hitno je jer se sada događa da se misici povlace i da laicki receno ako ih ne uspiju vratiti preko kosti moze doci do toga da se noga mora skratiti. Daje termin u petak(prekosutra) u osam ujutro. Operacija nadlakticne kosti je 1200 eura, a operacija podlakticne kosti je 500 eura. Iz Slavonije ga treba odvesti u Zagreb, predati u Bubu i cekati do navecer da li ce ga moci nakon te zahtjevne operacije pustiti van ili ce se morati po njega u subotu.
Volonterka koja ga je uzela sa ulice nema novaca niti mogucnosti sama psa operirati niti ga moze odvesti u Zagreb jer naravno nitko od nas sam to ne moze isfinancirati. Ja sam mogla odbiti jer realno bi trebala, raspadam se i ne vidim kako cu u petak sjest u Zagreb pored svih pasa i obaveza i ove bolescure koja me ne pusta.
Ali ja imam vas🥺❤️
I vas mogu moliti da pomognete da maleni ide na operaciju. Mi sa Bubom nemamo ugovor o lijecenju nasih pasa niti oni daju transakcijsko placanje, ali u nasem slucaju su napravili opet iznimku jer smo svaki p**a kada smo vodili pse tamo platili isti dan zahvat i o tome im odmah poslali potvrdu. Nema se vremena za nikave druge opcije jer njemu sad svaki dan znaci razliku izmedu spasene noge i krace noge dozivotno, a star je godinu dana🥺 Doktor Planinic je odlican doktor koji nam je Benija operirao i Benic je zdrav i prav ❤️
Malom nesretniku su dale ime Bozo jer je pronađen na Bozinom Brdu. Nije jadan nista kriv, a boli ga neizmjerno. Kaze doktor da je lom blizu neka dva zivca i da to mora jako boljeti, mozda je jadan od bolova i povracao😔 Ja sam spremna ici i voziti ga pa nek i crknem putem barem cu se odmoriti 🙈 ali pomoc nam treba za troskove p**a i operacije🆘💔
Moramo probati za Božu😔❤️
Nada za slavonske pse
HR9723600001103234914
paypall [email protected]
Naznaka Božo operacija i putni trosak 🆘