16/06/2026
Županica Osječko-baranjske županije, Nataša Tramišak, upriličila je svečani prijem za ekipu mladih Crvenog križa Osijek (Medicinska škola Osijek) i ekipu podmlatka Crvenog križa Darda (Osnovna škola Bilje), a koje su postigle izvrsne rezultate na državnoj razini 27. Natjecanja mladih Hrvatskog Crvenog križa u Labinu.
Među uzvanicima bila je i ekipa podmlatka Osnovne škole Bilje i Općinskog društva Crvenog križa Darda, koja je ponosno predstavljala svoju školu, naš Crveni križ i županiju te osvojila prvo mjesto u konkurenciji osnovnih škola iz cijele Hrvatske. Na prijemu sudjelovali su i predstavnici Osnovne škole Bilje i Crvenog križa Darda.
Županica je čestitala svim natjecateljima na uloženom trudu, znanju i uspjehu te istaknula koliko je važno ulagati u mlade koji promiču humanost, solidarnost i volontiranje – temeljne vrijednosti Hrvatskog Crvenog križa. Naša predstavnica Lucija Kojundžić, uručila je županici zahvalnicu za sav doprinos radu društava Crvenog križa na području Osječko-baranjske županije.
Zahvaljujemo županici na pozivu i podršci, a našoj ekipi u sastavu: Lucija Kojundžić, Marina Gotal, Šime Majić, Nora Krupić i Lori Lučić još jednom od srca čestitamo na sjajnom rezultatu kojim su u najljepšem svijetlu predstavili Osnovnu školu Bilje, Crveni križ Darda i cijelu Osječko-baranjsku županiju. ❤️🏆🥰
Fotografije preuzete sa službene stranice: Osječko-baranjska županija